
1 620 ₴
bvd_ggl
| Монтажний к-кт гальм. колодок (вир-во ERT) | |||
| 420008 | ERT | 270 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. STANDARD FIAT DOBLO 01- передн. (RIDER) | |||
| RD.23705STD | RIDER | 460 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. FIAT DOBLO 01- передн. (RIDER) | |||
| RD.3323.DB1482 | RIDER | 545 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. FIAT PUNTO передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P763 | LPR | 545 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. RENAULT MEGANE II (BM0/1, CM0/1) передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P910 | LPR | 560 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. PEUGEOT 207 06 - передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P802 | LPR | 630 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. RENAULT KANGOO, SCENIC передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P911 | LPR | 680 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB VIANO (W639), VITO (W639) задн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1246 | LPR | 695 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN C3, C4, PEUGEOT 207, 307 передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P807 | LPR | 705 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. FIAT FIAT DOBLO передн. (вир-во SANGSIN) | |||
| SP1201 | SANGSIN | 735 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. TOYOTA AVENSIS (T25), COROLLA V передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1114 | LPR | 745 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. ALFA MITO (955) (09/08-) передн. (вир-во ABS) | |||
| 37800 | A.B.S. | 840 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. ALFA ROMEO/FIAT/LANCIA передн. (вир-во ABS) | |||
| 37280 | A.B.S. | 850 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN C4, PEUGEOT PARTNER передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0840.30 | Remsa | 860 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. PEUGEOT 207 06 - передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0840.20 | Remsa | 880 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0977.00 | Remsa | 905 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB SPRINTER задн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1293 | LPR | 930 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN JUMPER 06-, FIAT DUCATO 06-, PEUGEOT BOXER 06- задн. (вир-во REMSA) | |||
| 1238.00 | Remsa | 1 020 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN NEMO, FIAT BRAVO, STILO передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0858.01 | Remsa | 1 030 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. RENAULT KANGOO, SCENIC передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0976.00 | Remsa | 1 045 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. PEUGEOT 308 1.4-2.0 07-,3008 1.6HDI 09 - передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1471 | LPR | 1 045 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB SPRINTER задн. (вир-во REMSA) | |||
| 1246.00 | Remsa | 1 060 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN/PEUGEOT XSARA/307/206 передн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 494 027 | BOSCH | 1 080 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. OPEL CORSA D 1.0-1.4 06 - передн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 495 237 | BOSCH | 1 090 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. ALFA MITO (955) (09/08-) передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0858.32 | Remsa | 1 100 грн. | Перейти |


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Датчик зносу |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Знак відповідності нормам |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Додатковий артикул / Додаткова інформація |
|
|
| Кількість індикаторів знесення [на |
|
|
| Довжина контакту попереджувальн |
|
|
| Імпортовано |
|

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37280S | A.B.S. | 37280OE | A.B.S. | 37280 |
| A.B.S. | 1218Q | A.B.S. | 37800 | A.B.S. | 37280 |
| A.B.S. | P23140 | A.B.S. | P23108 | A.B.S. | P23085 |
| A.B.S. | 37817 | ABE | C1F036ABE | AISIN | BPPE1007 |
| AKEBONO | AN4454WK | AKEBONO | AN4586K | AKEBONO | AN4287WK |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 98845078 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 77363035 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 77362548 |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 77362194 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 9949556 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 9949340 |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 77364393 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 77364798 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 9949273 |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 77365465 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 77364919 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 71752983 |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 0071754647 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 0000077363035 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 77362179 |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 71770062 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 71754802 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 0000077362548 |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 77364158 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 0000077362179 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 7736415 |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 77363992 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 77363974 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 0000009949556 |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 77363942 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 77364874 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 77364832 |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 77364637 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 77364588 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 77364477 |
| APEC braking | PAD1274 | APEC braking | PAD1400 | ATE | 23705 |
| ATE | 603826 | ATE | 1304603818202 | ATE | 13046038182 |
| ATE | 13046038112 | ATE | 13046038262 | ATE | 603982 |
| ATE | 1304603826202 | ATE | 1304603982202 | ATE | 13047038262 |
| Bendix | 573074 | Bendix | 573074B | Bendix | 573074X |
| Bendix | 573306B | Bendix | 573172B | Bendix | 573170B |
| Bendix | 573164B | Bendix | 573164 | Bendix | 573075BP |
| Blue Print | ADL144214 | Blue Print | ADL144201 | BOSCH | 0986495237 |
| BOSCH | 0986494170 | BOSCH | 0986494123 | BOSCH | 0986494054 |
| BOSCH | 0986494122 | BOSCH | 0986494236 | BOSCH | 0986424774 |
| BOSCH | 0986494113 | BOSCH | 0986494132 | BOSCH | 0986TB2414 |
| BOSCH | 986424597 | BOSCH | BP339 | BOSCH | BP925 |
| BOSCH | 0986494081 | BOSCH | 0986424596 | BOSCH | 0986494187 |
| BOSCH | 0986424785 | BOSCH | 0986424597 | BOSCH | 0986494082 |
| BOSCH | 0986494379 | BOSCH | 0986494092 | BOSCH | 0986494027 |
| Brake ENGINEERING | PA1306 | Brake ENGINEERING | PA1919 | Brake ENGINEERING | PA1604 |
| Brake ENGINEERING | PA1861 | BRECK | 237050070110 | BRECK | 239790070110 |
| BREMBO | P23108 | BREMBO | P23085 | BREMBO | 07B31404 |
| BREMBO | P23087 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодка Alfa Romeo MITO (955_) | Колодка Citroen NEMO универсал | Колодка Citroen NEMO фургон (AA_) |
| Колодка Fiat GRANDE PUNTO (199_) | Колодка Fiat IDEA (350_) | Колодка Fiat PUNTO EVO (199_) |
| Колодка Fiat FIORINO ФУРГОН/УНИВЕРСАЛ (225_) | Колодка Fiat LINEA (323_, 110_) | Колодка Fiat QUBO (225_) |
| Колодка Fiat 500 (312_) | Колодка Fiat 500 C (312_) | Колодка Fiat PANDA (169_) |
| Колодка LANCIA MUSA (350_) | Колодка Peugeot BIPPER (AA_) | Колодка Peugeot BIPPER Tepee |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 085811 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 123 мм |
| Висота | 53.3 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | MiTo, Linea, 500 C, Bravo, 500C / 595C / 695C, Punto, Fiorino, Nemo, Grande Punto, 500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | Remsa |
| Вага (кг) | 1,453 |
| Виконання осі | Bosch |
| Висота паковання | 70 |
| Датчик зносу | вмик. датчик зносу |
| Довжина контакту попереджувальн | 215 |
| Довжина паковання | 80 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з плівкою для обклеювання |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Знак відповідності нормам | E990R-01112/849 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900863766 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Кількість індикаторів зносу [на | 1 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина паковання | 150 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |