
1 140 ₴
bvd_ggl
| Колодка гальм. диск. SKODA FABIA, OCTAVIA передн. (вир-во Intelli) | |||
| D137E | Intelli | 475 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. STANDARD SKODA FABIA, OCTAVIA, VW GOLF 98- передн. (RIDER) | |||
| RD.23130STD | RIDER | 585 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. AUDI A3, SEAT, SKODA, VW передн. (вир-во Intelli) | |||
| D137EI | Intelli | 635 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. STANDARD SKODA FABIA, OCTAVIA, VW CADDY передн. (RIDER) | |||
| RD.23131STD | RIDER | 645 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. SKODA FABIA, OCTAVIA, VW GOLF 98- передн. (RIDER) | |||
| RD.3323.DB1984 | RIDER | 650 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. AUDI A3, SEAT CORDOBA, SKODA, VW передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P730 | LPR | 695 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. AUDI A3, SEAT, SKODA, VW передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P692 | LPR | 720 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. SKODA FABIA, OCTAVIA, VW CADDY передн. (RIDER) | |||
| RD.3323.DB1386 | RIDER | 735 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. AUD/SEAT/SKODA/VW A3/LEON/FABIA/OCTAVIA/BORA/GOLF передн. (вир-во ABS) | |||
| 37155 | A.B.S. | 745 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CERAMIC SKODA FABIA, OCTAVIA, VW CADDY передн. (RIDER) | |||
| RD.330090PRF | RIDER | 750 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CERAMIC SKODA FABIA, OCTAVIA, VW GOLF 98- передн. (RIDER) | |||
| RD.330097PRF | RIDER | 755 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. SKODA FABIA 1.2-1.6 2007-2014, VW POLO 1.6 2010 - передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1795 | LPR | 785 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. AUDI/SEAT/SKODA/VW A3/TOLEDO/OCTAVIA/GOLF/BORA передн. (вир-во ABS) | |||
| 37008 | A.B.S. | 805 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. SKODA FABIA, AUDI A2 передн. (вир-во SANGSIN) | |||
| SP2025 | SANGSIN | 885 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. AUDI A3, SEAT, SKODA, VW передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0633.41 | Remsa | 910 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. AUDI A3, SEAT CORDOBA, SKODA, VW передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0633.20 | Remsa | 950 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. SKODA OCTAVIA, VW CADDY, GOLF IV, передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0633.21 | Remsa | 975 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. AUDI A3, SEAT, SKODA, VW передн. (вир-во TRW) | |||
| GDB1386 | TRW | 1 075 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. AUD/SEAT/SKODA/VW A3/LEON/FABIA/OCTAVIA/BORA/GOLF передн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 494 019 | BOSCH | 1 140 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. SKODA FABIA, AUDI A2 передн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 424 364 | BOSCH | 1 195 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. AUDI A3, SEAT CORDOBA, SKODA, VW передн. (вир-во TRW) | |||
| GDB1984 | TRW | 1 295 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. SKODA OCTAVIA, VW CADDY, GOLF IV, передн. (вир-во TRW) | |||
| GDB1658 | TRW | 1 395 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. AUDI A3, SEAT, SKODA, VW передн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 424 797 | BOSCH | 1 505 грн. | Перейти |


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Знак відповідності нормам |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Додатковий артикул / Додаткова інформація |
|
|
| Додатковий артикул / Додаткова інформація |
|
|
| Імпортовано |
|

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37008 | A.B.S. | 37155S | A.B.S. | P85041 |
| A.B.S. | 37155 | AISIN | BPVW1012 | AND | 39698007 |
| AP XENERGY | X40662 | AP XENERGY | X40663 | APEC braking | PAD966 |
| ASAM | 71315 | ASHIKA | 50000044 | ASHUKI | P11002 |
| ATE | 13046071112 | ATE | 13047071112 | AUTOMEGA | 3169801516Q0 |
| AUTOMOTOR FRANCE | PBP4234 | Barum | BA2154 | Bendix | DB1387EURO |
| BENDIX Braking | BPD1013 | Blue Print | ADV184202 | BORG & BECK | BBP1618 |
| BOSCH | 0986495213 | BOSCH | 0986494019 | BOSCH | 0986424797 |
| BOSCH | 0986424364 | BOSCH | F03B150284 | BOSCH | 0986TB2313 |
| BOSCH | 0986494505 | Brake ENGINEERING | PA1915 | Brake ENGINEERING | PA1133 |
| BREMBO | P85041X | BREMBO | P85041 | BREMBO | P85041N |
| BSF | 10425 | BSG | BSG90202002 | BSG | BSG90200005 |
| CAR | PNT866 | CHAMPION | 571985CH | CHAMPION | 573601CH |
| Cifam | 8222110 | COBREQ | N252 | COMLINE | CBP0737 |
| COMLINE | ADB0737 | CTR | CKVW4 | CTR | GK1231 |
| DACO Germany | 324740 | DANAHER | DBP110401 | DANAHER | DBP1104 |
| DELLO | 3169801516Q0 | Delphi Poland S.А. | LP1104 | DENCKERMANN | B110695 |
| DENCKERMANN | B110697 | Don | PCP1009 | DURON | DBP391094 |
| E.T.F. | 120712 | EQUAL QUALITY | PF1218 | EUROBRAKE | 5502224740 |
| EUROREPAR | 1682327880 | FEBI BILSTEIN | 16328 | FEBI BILSTEIN | 16486 |
| FENOX | BP43096 | FERODO | FSL1094 | FERODO | FSL1094D |
| FERODO | FDB1094D | FERODO | FDB1094 | FI.BA filter | FBP2025 |
| FIT | FP0768E | FOMAR Friction | FO687681 | Fomar Roulunds | FO687681 |
| fri.tech. | 2200 | FriCo | FC1094 | FTE | 9001027 |
| FTE | 9001003 | FTE | BL2404A1 | G.U.D | GBP063300 |
| GALFER | B1G10203312 | GIRLING | 6119842 | GKN | 32259 |
| HANS PRIES | 107085 | Hans Pries (Topran) | 107085 | HELLA | 8DB355008591 |
| HELLA | 8DB355031481 | HELLA | 8DB355023721 | HELLA PAGID | 8DB355008591 |
| HELLA PAGID | 8DB355023721 | HELLA PAGID | 8DB355031481 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3600814 |
| ICER | 181338 | ICER | 181184 | Intelli | D137EI |
| Intelli | D137E | Japanparts | PA0044AF | JAPKO | 500044 |
| JP GROUP | 1163600910 | JPN | 10H9055JPN | Jurid | 571929J |
| Jurid | 571985JD | Jurid | 571985JC | Jurid | 571985J |
| JURID-BENDIX | 571985JD |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодка Audi A3 (8L1) | Колодка Audi A3 КАБРИОЛЕТ (8P7) | Колодка Audi A1 (8X1, 8XK) |
| Колодка Seat CORDOBA (6K2) | Колодка Seat LEON (1M1) | Колодка Seat CORDOBA Vario (6K5) |
| Колодка Seat IBIZA III (6K1) | Колодка Seat TOLEDO II (1M2) | Колодка Skoda OCTAVIA I COMBI (1U5) |
| Колодка Skoda FABIA II (542) | Колодка Skoda FABIA II COMBI (545) | Колодка Skoda OCTAVIA I (1U2) |
| Колодка Skoda ROOMSTER (5J) | Колодка Skoda FABIA I (6Y2) | Колодка Skoda FABIA I СЕДАН (6Y3) |
| Колодка Skoda FABIA I COMBI (6Y5) | Колодка VW POLO (6R1, 6C1) | Колодка VW POLO СЕДАН (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 063300 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 146 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Cordoba, Polo, A1, UP!, Fabia, Octavia, A3, Leon, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | Remsa |
| Вага (кг) | 1,53 |
| Виконання осі | KELSEY-HAYES |
| Висота паковання | 75 |
| Довжина паковання | 85 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з плівкою для обклеювання |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пружиною |
| Знак відповідності нормам | E990R-02.7003 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900863426 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 19,8 |
| Ширина паковання | 170 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |