
1 160 ₴
bvd_ggl
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.6 16V, NUBIRA, передн. (вир-во Intelli) | |||
| D133E | Intelli | 370 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1,6 /LACETTI/NUBIRA 97- передн. 96281937 STANDARD (RIDER) | |||
| RD.23234STD | RIDER | 400 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. Daewoo Lanos 1.6 16V, Nubira, Lacetti передн. <ДК> | |||
| 96281937 | Дорожня карта | 435 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. STANDARD CHEVROLET, DAEWOO NUBIRA (RIDER) | |||
| RD.23235STD | RIDER | 445 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO NUBIRA (KLAJ) передн. (вир-во Intelli) | |||
| D133EI | Intelli | 455 грн. | Перейти |
| Колодки гальм. диск. DAEWOO LANOS/LACETTI/NUBIRA 97- передн. 96281937 (RIDER) | |||
| RD.3323.DB3265 | RIDER | 455 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. STANDARD CHEVROLET EVANDA 06- передн. (RIDER) | |||
| RD.24062STD | RIDER | 505 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. STANDARD OPEL ASTRA F, OMEGA A, VECTRA A передн. (RIDER) | |||
| RD.21190STD | RIDER | 525 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. OPEL ASTRA F, OMEGA A, VECTRA A передн. <ДК> | |||
| DK.11046152 | Дорожня карта | 525 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CHEVROLET EVANDA 06- передн. (RIDER) | |||
| RD.3323.DB3345 | RIDER | 565 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO, OPEL передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P304 | LPR | 585 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LEGANZA передн. (вир-во Mando) | |||
| MPD08 | MANDO CORPORATION, SEOUL | 605 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. OPEL ASTRA F, OMEGA A, VECTRA A передн. (RIDER) | |||
| RD.3323.DB951 | RIDER | 605 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CERAMIC CHEVROLET EVANDA 06- передн. (RIDER) | |||
| RD.330011PRF | RIDER | 635 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LEGANZA(V100) (вир-во PARTS-MALL) | |||
| PKC-008 | PARTS MALL | 670 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.6 16V передн. (вир-во Mando) | |||
| MPD03 | MANDO CORPORATION, SEOUL | 675 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CHEVROLET EPICA, EVANDA 2.0I 06 - передн. (вир-во SANGSIN) | |||
| SP1103 | SANGSIN | 695 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CHEVROLET EPICA передн. (вир-во Mando) | |||
| MPD24 | MANDO CORPORATION, SEOUL | 700 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.6 16V, NUBIRA, передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P682 | LPR | 715 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CHEVROLET LACETTI передн. (вир-во ABS) | |||
| 37526 | A.B.S. | 720 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CHEVROLET LACETTI передн. (вир-во Mando) | |||
| MPD19 | MANDO CORPORATION, SEOUL | 720 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.6 16V, NUBIRA, передн. (вир-во FINWHALE) | |||
| V435 | Finwhale | 720 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CHEVROLET LACETTI(J200) передн. (вир-во PARTS-MALL) | |||
| PKC-013 | PARTS MALL | 730 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.6 16V, NUBIRA передн. (вир-во SPEEDMATE, Korea) | |||
| SM-BPG009 | SK SPEEDMATE | 730 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO NEXIA 1.5I 16V, 1.8I 95-97 передн. (вир-во SANGSIN) | |||
| SP1078 | SANGSIN | 730 грн. | Перейти |


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Датчик зносу |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Знак відповідності нормам |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Додатковий артикул / Додаткова інформація |
|
|
| Кількість індикаторів знесення [на |
|
|
| Імпортовано |
|

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | P15002 | A.B.S. | 37055 | A.B.S. | 37526 |
| A.B.S. | 37053 | ABE | C10003ABE | AKEBONO | AN8120K |
| AKEBONO | AN8013WK | ASAM | 71316 | ASHIKA | 50W0003 |
| ASHIKA | 5003390 | ASHUKI | 10802090 | ATE | 13046058592 |
| ATE | 13046059942 | Barum | BA2122 | Blue Print | ADG04207 |
| BOSCH | 0986424474 | BOSCH | 0986494173 | BOSCH | 0986494343 |
| BOSCH | 0986491900 | Brake ENGINEERING | PA1482 | Brake ENGINEERING | PA1601 |
| Brake ENGINEERING | PA511 | Brake ENGINEERING | PA1146 | BREMBO | P15002N |
| BREMBO | P15002 | BSF | 10590 | BSG | BSG65200008 |
| BSG | BSG16200004 | CADILLAC | 96405130 | CHAMPION | 572407CH |
| CHAMPION | 573718CH | Cifam | 8222940 | COBREQ | N1223 |
| COMLINE | ADB3435 | COMLINE | CBP3435 | CTR | GK0434 |
| CTR | CKKD12 | CTR | CKKD8 | CTR | CKKD6 |
| CTR | CKKD4 | CTR | CKKD5 | DENCKERMANN | B110139 |
| DEX | 23030 | Don | PCP1049 | DURON | DBP201116 |
| EUROBRAKE | 5502225005 | FEBI BILSTEIN | 16510 | FERODO | FDB3015 |
| FERODO | FSL1369 | FI.BA filter | FBP1159 | Finwhale | V435 |
| Finwhale | V1007 | FIT | FP0797 | FOMAR Friction | FO649781 |
| fri.tech. | 3030 | FriCo | FC584 | FriCo | FC1116 |
| GIRLING | 6109512 | GIRLING | 6131719 | GIRLING | 6132659 |
| GIRLING | 6133479 | GM | PS4510018 | GM | P96245178 |
| GM | P96281937 | GM | P96281939 | GM | P96391891 |
| GM | P96475176 | GM | P96534655 | GM | 96213009S |
| GM | 96281937 | GM | 96405130 | GM | 96475176 |
| GM | D96253382 | GM | D96281937 | GM | S4510018 |
| GM | S4511001 | GM | S4511004 | GM | S4511006 |
| GM | S4511009 | GM | PS4511001 | GM | PS4511004 |
| GM | PS4511006 | GM | PS4511009 | GM | S4510001 |
| GM | S4510014 | GM | PS4510001 | GM | PS4510005 |
| GM | PS4510009 | GM | PS4510011 | GM | PS4510014 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | P96534655 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96213009S | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96281937 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | D96253382 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | D96281937 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | P96245178 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | P96281937 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | P96281939 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | P96391891 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | S4511001 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодка Chevrolet REZZO ВЕН (U100) | Колодка Daewoo NUBIRA WAGON (J100) | Колодка Daewoo REZZO (U100) |
| Колодка Daewoo NUBIRA СЕДАН (J100) | Колодка Daewoo LANOS (KLAT) | Колодка Daewoo LANOS седан (KLAT) |
| Колодка Daewoo NUBIRA (J100) | Колодка Daewoo NUBIRA WAGON (J200) | Колодка Daewoo NUBIRA СЕДАН (J200) |
| Колодка Daewoo LEGANZA (KLAV) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 064502 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 143 мм |
| Висота | 51.5 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Spark, Astra, Nubira, Leganza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | Remsa |
| Вага (кг) | 1,524 |
| Виконання осі | AKEBONO |
| Висота паковання | 80 |
| Датчик зносу | вмик. датчик зносу |
| Довжина паковання | 85 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з плівкою для обклеювання |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Знак відповідності нормам | E190R-01022/248 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900863448 |
| Кількість індикаторів зносу [на | 2 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 17,6 |
| Ширина паковання | 145 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |