
1 275 ₴
bvd_ggl
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.6 16V, NUBIRA, передн. (вир-во Intelli) | |||
| D133E | Intelli | 370 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. OPEL ASCONA, CORSA, KADETT передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P190 | LPR | 385 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1,6 /LACETTI/NUBIRA 97- передн. 96281937 STANDARD (RIDER) | |||
| RD.23234STD | RIDER | 400 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. Daewoo Lanos 1.6 16V, Nubira, Lacetti передн. <ДК> | |||
| 96281937 | Дорожня карта | 435 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. STANDARD CHEVROLET, DAEWOO NUBIRA (RIDER) | |||
| RD.23235STD | RIDER | 445 грн. | Перейти |
| Колодки гальм. диск. DAEWOO LANOS/LACETTI/NUBIRA 97- передн. 96281937 (RIDER) | |||
| RD.3323.DB3265 | RIDER | 455 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO NUBIRA (KLAJ) передн. (вир-во Intelli) | |||
| D133EI | Intelli | 455 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. STANDARD OPEL ASTRA F, VECTRA A передн. (RIDER) | |||
| RD.20547STD | RIDER | 475 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. OPEL ASTRA F, VECTRA A передн. (RIDER) | |||
| RD.3323.DB1040 | RIDER | 520 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.5/1.6 (KLAT), NEXIA передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P599 | LPR | 530 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. OPEL VECTRA передн. (вир-во Intelli) | |||
| D156E | Intelli | 550 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS (KLAT), NEXIA передн. (вир-во ABS) | |||
| 36771 | A.B.S. | 560 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. STANDARD OPEL VECTRA B передн. (RIDER) | |||
| RD.21829STD | RIDER | 600 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LEGANZA передн. (вир-во Mando) | |||
| MPD08 | MANDO CORPORATION, SEOUL | 605 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.6 16V передн. (вир-во Mando) | |||
| MPD03 | MANDO CORPORATION, SEOUL | 675 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.5/1.6 (KLAT), NEXIA передн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 460 938 | BOSCH | 690 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.6 16V, NUBIRA, передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P682 | LPR | 715 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CHEVROLET LACETTI передн. (вир-во Mando) | |||
| MPD19 | MANDO CORPORATION, SEOUL | 720 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CHEVROLET LACETTI передн. (вир-во ABS) | |||
| 37526 | A.B.S. | 720 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.6 16V, NUBIRA, передн. (вир-во FINWHALE) | |||
| V435 | Finwhale | 720 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.6 16V, NUBIRA передн. (вир-во SPEEDMATE, Korea) | |||
| SM-BPG009 | SK SPEEDMATE | 730 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CHEVROLET LACETTI(J200) передн. (вир-во PARTS-MALL) | |||
| PKC-013 | PARTS MALL | 730 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.5/1.6 (KLAT), NEXIA передн. (вир-во Remsa) | |||
| 0393.00 | Remsa | 735 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CERAMIC OPEL VECTRA B передн. (RIDER) | |||
| RD.330058PRF | RIDER | 735 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CHEVROLET LACETTI передн. (вир-во SANGSIN) | |||
| SP1159 | SANGSIN | 745 грн. | Перейти |


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип гальма |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Довжина 1 [мм] |
|
|
| Знак відповідності нормам |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4U | 22303OP | 4U Autoparts | 22303OP | 4X4 ESTANFI | EST5003390 |
| A.B.S. | 37526 | A.B.S. | 36897 | A.B.S. | P59011 |
| A.B.S. | 37053 | A.B.S. | 36771 | A.B.S. | 36771OE |
| ABE | C1X000ABE | ABE | C1X005ABE | ABE | C1X000ABE |
| ACDelco | AC426981D | AISIN | BPOP1003 | ALLIED SIGNAL | 571276J |
| ALLIED SIGNAL | 571276D | ALLIED SIGNAL | 571833B | ALLIED SIGNAL | 571833JAS |
| ALLIED SIGNAL | 571833J | ALLIED SIGNAL | 571276X | ALLIED SIGNAL | 571833D |
| ALLIED SIGNAL | 571276B | ALLIED SIGNAL | 571833X | ALLIED SIGNAL | 571276JAS |
| AP XENERGY | X40409 | AP XENERGY | X40601 | AP-XENERGY | X40409 |
| APEC braking | PAD730 | APEC braking | PAD581 | ASAM | 71309 |
| ASHIKA | 5003390 | ASHIKA | 5009906 | ASHUKI | P11015 |
| ASHUKI | 10802090 | ASHUKI | 169738A | ATE | 607051 |
| ATE | 627038 | ATE | 13046070512 | ATE | 1304607051202 |
| ATE | 20547 | ATE | 600048 | ATE | 607038 |
| ATE | 607048 | ATE | 607091 | AUTOMEGA | 3016050455 |
| AUTOMEGA | 3016050870 | AUTOMEGA | 1216050455 | AUTOMOTOR FRANCE | PBP1023 |
| Barum | BA2134 | Bendix | 571492 | Bendix | 571833B |
| Bendix | 571924B | Bendix | 571924 | Bendix | 571492B |
| Bendix | 571492D | Bendix | 571492X | Bendix | 571539 |
| Bendix | 571539B | Bendix | 571833 | Bendix | 571833X |
| Bendix | 571276 | Bendix | 571276B | Bendix | 571276BP |
| Bendix | 571276SP | Bendix | 571276X | Blue Print | ADG04207 |
| Blue Print | ADG04228 | Blue Print | ADG04276 | BORG & BECK | BBP1092 |
| BORG & BECK | BBP1424 | BOSCH | 986560938 | BOSCH | 0986494173 |
| BOSCH | 0986491900 | BOSCH | 0986TB2021 | BOSCH | 0986TB2677 |
| BOSCH | 460938B | BOSCH | 469390B | BOSCH | 986460938 |
| BOSCH | 986469390 | BOSCH | 986491900 | BOSCH | BP508 |
| BOSCH | 0986TB2003 | BOSCH | 0986424474 | BOSCH | 0986460938 |
| BOSCH | 0986494343 | BOSCH | 0986424360 | Brake ENGINEERING | PA597 |
| Brake ENGINEERING | PA372 | BRECK | 205470070200 | BRECK | 209390070200 |
| BREMBO | P15002 | BREMBO | P59013 | BREMSI | BP2520 |
| BSF | 10345 | BSG | BSG16202003 | BSG | BSG16202008 |
| BSG | BSG65200009 | CAR | PNT995 | CHAMPION | 571924CH |
| CHAMPION | 573718CH |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодка Daewoo NEXIA | Колодка Daewoo NEXIA седан (KLETN) | Колодка Daewoo LANOS (KLAT) |
| Колодка Daewoo LANOS седан (KLAT) | Колодка Opel ASTRA F (T92) | Колодка Opel ASTRA F НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (T92) |
| Колодка Opel ASTRA F УНИВЕРСАЛ (T92) | Колодка Opel ASTRA F VAN (T92) | Колодка Opel CORSA B (S93) |
| Колодка Opel VECTRA A (J89) | Колодка Opel VECTRA A НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (J89) | Колодка Opel CORSA B ФУРГОН (S93) |
| Колодка Opel KADETT E (T85) | Колодка Opel KADETT E НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (T85) | Колодка Opel KADETT E УНИВЕРСАЛ (T85) |
| Колодка Opel VECTRA B (J96) | Колодка Opel VECTRA B НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (J96) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 5003390 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 58.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 48 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Tigra, Corsa, Vectra, Nexia, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 1.34200 |
| Висота 1 [мм] | 48 |
| Висота паковання | 90 |
| Довжина 1 [мм] | 141,5 |
| Довжина паковання | 150 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 1900440593 |
| Номер WVA | 20547 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальма | Дисковий механізм |
| Товщина (мм) | 16,4 |
| Ширина паковання | 90 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |