
2 055 ₴
bvd_ggl
| Монтажний к-кт гальм. колодок (вир-во ERT) | |||
| 420008 | ERT | 270 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. RENAULT MEGANE II (BM0/1, CM0/1) передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P910 | LPR | 560 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. PEUGEOT 207 06 - передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P802 | LPR | 630 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. RENAULT KANGOO, SCENIC передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P911 | LPR | 680 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB VIANO (W639), VITO (W639) задн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1246 | LPR | 695 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN C3, C4, PEUGEOT 207, 307 передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P807 | LPR | 705 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. TOYOTA AURIS, AVENSIS передн. (вир-во PARTS-MALL) | |||
| PKF-038 | PARTS MALL | 740 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. TOYOTA AVENSIS (T25), COROLLA V передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1114 | LPR | 745 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN C4, PEUGEOT PARTNER передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0840.30 | Remsa | 860 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. PEUGEOT 207 06 - передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0840.20 | Remsa | 880 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0977.00 | Remsa | 905 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB SPRINTER задн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1293 | LPR | 930 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівні передні дискові TOYOTA AURIS, AVENSIS (вир-во ASHIKA) | |||
| 50-02-244 | ASHIKA | 930 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN JUMPER 06-, FIAT DUCATO 06-, PEUGEOT BOXER 06- задн. (вир-во REMSA) | |||
| 1238.00 | Remsa | 1 020 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN NEMO, FIAT BRAVO, STILO передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0858.01 | Remsa | 1 030 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. RENAULT KANGOO, SCENIC передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0976.00 | Remsa | 1 045 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. PEUGEOT 308 1.4-2.0 07-,3008 1.6HDI 09 - передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1471 | LPR | 1 045 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB SPRINTER задн. (вир-во REMSA) | |||
| 1246.00 | Remsa | 1 060 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN/PEUGEOT XSARA/307/206 передн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 494 027 | BOSCH | 1 080 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. ALFA MITO (955) (09/08-) передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0858.32 | Remsa | 1 100 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) передн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 424 774 | BOSCH | 1 105 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB VIANO (W639), VITO (W639) передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1228 | LPR | 1 115 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN C3, C4, DS3 PEUGEOT 206, 207 передн. (вир-во TRW) | |||
| GDB1463 | TRW | 1 125 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN NEMO, FIAT BRAVO, STILO передн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 494 132 | BOSCH | 1 125 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. OPEL CORSA D 1.3CDTI 06 - передн. (вир-во Remsa) | |||
| 0859.21 | Remsa | 1 145 грн. | Перейти |


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Датчик зносу |
|
|
| Датчик зносу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Розділ |
|
|
| № артикула рекомендованого додатку |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| МОДЕЛЬ |
|
|
| Імпортовано |
|

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4U | 37683TY | 4U Autoparts | 37683TY | A.B.S. | P83109 |
| A.B.S. | 1218Q | A.B.S. | 37615 | A.B.S. | 37615OE |
| ABE | C12123ABEP | ABE | C12123ABE | ACDelco | AC862681D |
| ACKOJA | A700056 | ACKOJA | A700087 | ADVICS | SN998P |
| AISIN | BPTO1018 | AISIN | BPTO1034 | AISIN | SN998P |
| AKEBONO | AN8148WKE | AKEBONO | AN8148WK | ALANKO | 301505 |
| ALLIED SIGNAL | 572600B | ALLIED SIGNAL | 572600J | AND | 39698040 |
| AP XENERGY | X41034 | AP-XENERGY | X41034 | APEC braking | PAD1707 |
| APEC braking | PD3260 | APEC braking | PAD1646 | ASAM | 74515 |
| ASHIKA | 5002244 | ASHUKI | 10803212 | ATE | 605603 |
| ATE | 13046056032 | AUTOMOTOR FRANCE | PBP0114 | Bendix | 572600B |
| BENDIX Braking | BPD1238 | Blue Print | ADT342174 | BORG & BECK | BBP2080 |
| BOSCH | 0986424785 | BOSCH | 0986424596 | BOSCH | 0986494081 |
| BOSCH | 0986494379 | BOSCH | 0986494027 | BOSCH | 0986494170 |
| BOSCH | 0986494123 | BOSCH | 0986494132 | BOSCH | 0986494054 |
| BOSCH | 0986494122 | BOSCH | 0986494318 | BOSCH | 0986494187 |
| BOSCH | 0986495106 | BOSCH | 0986424774 | BOSCH | 0986494236 |
| BOSCH | 0986494082 | Brake ENGINEERING | PA1800 | BRAXIS | AB0131 |
| BRECK | 242040070100 | BREMBO | P83109N | BREMBO | P83109 |
| BREMBO | P23087 | BREMBO | P83109X | BREMBO | P83081 |
| BREMBO | P83109 | BREMSI | BP2710 | BREMSI | BP3339 |
| CAR | PNT3131 | CHAMPION | 572600CH | CHAMPION | 572525CH |
| Cifam | 8228780 | Cifam | 8227950 | COMLINE | CBP31799 |
| COMLINE | ADB31799 | CTR | CKT177 | DACO Germany | 323903 |
| DEEVO | BP55260 | Delphi Poland S.А. | LP2104 | DENCKERMANN | B111019 |
| DIAMAX | N09781 | DJ PARTS | BP1642 | Don | PCP1106 |
| Dr!ve+ | DP1010100139 | E.T.F. | 121422 | ERT | 420008 |
| EUROBRAKE | 5502224585 | FEBEST | 0101ADT270F | FEBI BILSTEIN | 116297 |
| FENOX | BP43268 | FERODO | FDB4326 | FERODO | FDB4047 |
| FERODO | FSL4047 | FI.BA filter | FBP1580 | FOMAR Friction | FO862681 |
| fri.tech. | 8950 | fri.tech. | 8110 | FRIGAIR | PD15507 |
| FTE | BL1471A2 | FTE | 9002120 | GALFER | B1G10209902 |
| GIRLING | 6134794 | HELLA | 8DB355029721 | HELLA | 8DB355014881 |
| HELLA PAGID | 8DB355029721 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодка Toyota AVENSIS СЕДАН (_T27_) | Колодка Toyota AVENSIS УНИВЕРСАЛ (_T27_) | Колодка Toyota VERSO (_R2_) |
| Колодка Toyota AURIS (_E15_) | Колодка Toyota AURIS (_E18_) | Колодка Toyota AURIS УНИВЕРСАЛ (_E18_) |
| Колодка Toyota COROLLA СЕДАН (_E15_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494187 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.3 мм |
| Ширина | 151.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 65.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Avensis, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | BOSCH |
| Вага (кг) | 1.50000 |
| Висота паковання | 90 |
| Датчик зносу | з інтегрованим контактом датчика зносу |
| Довжина паковання | 110 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з притискною пластиною |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900275377 |
| Мoдель | 18 |
| Товщина (мм) | 19,3 |
| Ширина паковання | 170 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
| No артикула рекомендованого прил | 1987474311 |