
1 365 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Manitou |
| Кросс-номери | HiFi Filter SA17251 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | SA17251 |
| Висота | 332 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 79 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HIFI-FILTER |
| Вага (кг) | 0.44000 |
| Висота паковання | 120 |
| Довжина паковання | 340 |
| Код товару | 20101336833 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 120 |
| код УКТЗЕД | 8421999000 |