
1 915 ₴
bvd_ggl
| Монтажний к-кт гальм. колодок (вир-во ERT) | |||
| 420008 | ERT | 270 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. RENAULT MEGANE II (BM0/1, CM0/1) передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P910 | LPR | 560 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. PEUGEOT 207 06 - передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P802 | LPR | 630 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. RENAULT KANGOO, SCENIC передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P911 | LPR | 680 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB VIANO (W639), VITO (W639) задн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1246 | LPR | 695 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN C3, C4, PEUGEOT 207, 307 передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P807 | LPR | 705 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HONDA CR-V III передн. (RIDER) | |||
| RD.3323.DB3445 | RIDER | 720 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. TOYOTA AVENSIS (T25), COROLLA V передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1114 | LPR | 745 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CERAMIC HONDA CR-V III передн. (RIDER) | |||
| RD.330032PRF | RIDER | 785 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN C4, PEUGEOT PARTNER передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0840.30 | Remsa | 860 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. PEUGEOT 207 06 - передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0840.20 | Remsa | 880 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0977.00 | Remsa | 905 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB SPRINTER задн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1293 | LPR | 930 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HONDA CR-V III передн. (вир-во SANGSIN) | |||
| SP1567 | SANGSIN | 940 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівні передні дискові HONDA CR-V (вир-во ASHIKA) | |||
| 50-04-405 | ASHIKA | 950 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN JUMPER 06-, FIAT DUCATO 06-, PEUGEOT BOXER 06- задн. (вир-во REMSA) | |||
| 1238.00 | Remsa | 1 020 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN NEMO, FIAT BRAVO, STILO передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0858.01 | Remsa | 1 030 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. RENAULT KANGOO, SCENIC передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0976.00 | Remsa | 1 045 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. PEUGEOT 308 1.4-2.0 07-,3008 1.6HDI 09 - передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1471 | LPR | 1 045 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB SPRINTER задн. (вир-во REMSA) | |||
| 1246.00 | Remsa | 1 060 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CITROEN/PEUGEOT XSARA/307/206 передн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 494 027 | BOSCH | 1 080 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. ALFA MITO (955) (09/08-) передн. (вир-во REMSA) | |||
| 0858.32 | Remsa | 1 100 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) передн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 424 774 | BOSCH | 1 105 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HONDA CR-V III передн. (вир-во ABS) | |||
| 37650 | A.B.S. | 1 110 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB VIANO (W639), VITO (W639) передн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1228 | LPR | 1 115 грн. | Перейти |


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Датчик зносу |
|
|
| Датчик зносу |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Висота 2 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37650OE | A.B.S. | 37650 | A.B.S. | 1218Q |
| A.B.S. | P28045 | ABE | C14053ABE | ABE | C14053ABEP |
| ACKOJA | A260092 | ADVICS | SN161P | AISIN | BPHO1005 |
| AISIN | SN161P | AKEBONO | AN8161WK | AKEBONO | AN8161WKE |
| AP XENERGY | X41050 | AP-XENERGY | X41050 | APEC braking | PAD1582 |
| APEC braking | PD3320 | ASAM | 72618 | ASHIKA | 5004405 |
| ASHUKI | H02545 | ASHUKI | H02545J | ASM | FR254612 |
| ATE | 605753 | ATE | 13046057532 | AUTOMOTOR FRANCE | PBP8539 |
| Bendix | 572605B | BENDIX Braking | BPD1472 | Blue Print | ADH24275 |
| BORG & BECK | BBP2074 | BOSCH | 0986494081 | BOSCH | 0986494187 |
| BOSCH | 0986424785 | BOSCH | 0986494082 | BOSCH | 0986494027 |
| BOSCH | 0986494170 | BOSCH | 0986494123 | BOSCH | 0986494132 |
| BOSCH | 0986494054 | BOSCH | 0986494122 | BOSCH | 0986494236 |
| BOSCH | 0986424774 | BOSCH | 0986424596 | BOSCH | 0986494379 |
| BOSCH | 0986TB3013 | Brake ENGINEERING | PA1796 | BRAXIS | AB0162 |
| BRECK | 246380070100 | BREMBO | P28045 | BREMBO | P28045N |
| BREMBO | P28045X | BREMBO | P28045 | BREMBO | P23087 |
| BREMSI | BP3352 | CAR | PNT6541 | CHAMPION | 572605CH |
| Cifam | 8227890 | COMLINE | CBP31705 | COMLINE | ADB31705 |
| CTR | CKHO73 | CTR | GK0390 | DACO Germany | 321215 |
| DAFMI | D512E | DEEVO | BP58360 | Delphi Poland S.А. | LP2093 |
| DENCKERMANN | B111009 | DIAMAX | N09450 | DJ PARTS | BP1771 |
| Don | PCP1162 | Dr!ve+ | DP1010100061 | E.T.F. | 121352 |
| ERT | 420008 | EUROBRAKE | 5502222334 | EUROREPAR | 1619792680 |
| EUROREPAR | 1682311480 | FEBEST | 0301REF | FEBI BILSTEIN | 16806 |
| FENOX | BP43401 | FERODO | FSL4228 | FERODO | FDB4228 |
| FERODO | FDB4389 | FI.BA | FBP4084 | FI.BA filter | FBP4084 |
| FIT | FP8192 | fri.tech. | 8050 | FRIGAIR | PD19507 |
| FTE | 9001171 | FTE | BL2572A1 | GALFER | B1G10208172 |
| GIRLING | 6135593 | GIRLING | 6134454 | GOODWILL | 1027F |
| HELLA | 8DB355013611 | HELLA | 8DB355029731 | HELLA PAGID | 8DB355013611 |
| HELLA PAGID | 8DB355029731 | HERTH + BUSS ELPARTS | J3604001 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3604001 |
| Hi-Q | SP1567 | HONDA | 45022SWWG01 | HONDA | 45022T1EG00 |
| HONDA | 45022SWWG00 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодка Honda CR-V III (RE_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494379 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | BOSCH |
| Вага (кг) | 1.90000 |
| Висота 1 [мм] | 56,9 |
| Висота 2 [мм] | 60,3 |
| Висота паковання | 90 |
| Датчик зносу | з інтегрованим контактом датчика зносу |
| Довжина паковання | 110 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з притискною пластиною |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900543591 |
| Товщина (мм) | 19 |
| Ширина паковання | 160 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |