
1 470 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Версія |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Специфікація |
|
|
| не для варіанта обладнання |
|
|
| Імпортовано |
|

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 93161918 | RENAULT | 7701065763 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 73468 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 180 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, NV300, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Версія | REAR HEATING |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69131333779 |
| Розмір решітки | 180-157-42 |
| Специфікація | BUS |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
| не для варіанта обладнання | Sport |